March 2, 2021

Sportowe Podkarpacie

podkarpacieLIVE

Nowa oferta w Płomyku Lutoryżu

1 min read

Wszyscy czekają na lepsze czasy w drużynie z pobliskiego Rzeszowa. Spotkanie przedsezonowe dało kibicom B Klasowego Płomyka Lutoryża nadzieję na lepsze jutro.

Ostatni sezon Płomyka Lutoryża był niemal katastrofalny, podopieczni ze wsi Boguchwała w tabeli klasy B w Strzyżowie wyprzedzili jedynie drużynę Orłowa Pstrągówki, jednak przedsezonowy mecz i ruchy sztabów mogą być optymistyczne.

Jakiś czas temu władze Płomyka podały, że nowym trenerem Lutoryżana został Sergei Vatsyak, zawodnik Grom Mogielnica, z którym awansował do siódmej ligi, będąc królem strzelców drużyny. futsal w barwach Hurtap Łęczyca. Nowy trener Płomyka prowadził także młodzieżowe kluby ukraińskiej Premier League.

Ponadto Adrian Powierża wrócił do zespołu Lutoryża po sześciu miesiącach wypożyczenia
z doświadczeniem z III ligi w barwach Izolatora Boguchwała.

Do tej pory Płomyk rozegrał dwa sparingi. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Vatsyaka była ekipa KS Bystrzyca, która pokonała 6-2 i do przerwy prowadziła 4: 0.

Drugim partnerem sparingowym drużyny z Lutoryża był RKS Rzeszów, mecz zakończył się
losowanie 2-2.

Czy przed drużyną Siergieja Vatsyaka, która będzie miała kilka kolejnych sparingów, drużyna Lutoryża w końcu włączy się do walki nieco bardziej niż regiony niższej klasy B?

Leave a Reply