Zwiększamy pulę nagród na Łukacijewska ZGP w Stalowej Woli. Ostatni dzień zapisów!

Tennis balls on a tennis court

5000 złotych za zwycięstwo w cyklu, 700 złotych za triumf w Stalowej Woli, 300 złotych za dojście do finału i po 150 dla półfinalistów. Takie pieniądze są do wyciągnięcia w Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE w tenisie ziemnym. 

W sobotę i niedzielę (2-3 kutego) na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli odbędzie się III runda cyklu Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE 2019 w tenisie ziemnym. Zwycięzcy rund w Rzeszowie (Karol Filar) i Krośnie (Tomasz Moczek) otrzymali nagrody w wysokości 500 złotych netto. Najlepszy gracz w Stalowej Woli wygra natomiast 700 złotych, a dodatkowo premie pieniężne uzyskają także finalista (300 złotych) oraz półfinaliści (po 150).

Wszystko za sprawą dodatkowego sponsora, który pojawił się na dwa dni przed rozpoczęciem stalowo-wolskiej rundy i zechciał wspomóc naszą inicjatywę. Do końca dnia (czwartek 31.01) trwają zapisy na III rundę cyklu. Można ich dokonywać TUTAJ. Wpisowe to jedynie 100 złotych. Transmisję na żywo z wydarzenia przeprowadzi kanał PDK Live. Półfinaliści ze Stalowej Woli oprócz nagród pieniężnych uzyskają także awans do wielkiego finału Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE na kortach Hotelu Arłamów**** (23 lutego). Tam na najlepszego gracza czeka 5 000 złotych.

Format rozgrywek III rundy Łukacijewska ZGP w Stalowej Woli to faza grupowa (każdy gracz rozegra minimum dwa spotkania), a następnie drabinka pucharowa, w której zagra 16 najlepszych zawodników.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi