ŻUŻEL NA ŻYWO: Stal Rzeszów – Ostrovia Ostrów [TRANSMISJA WIDEO]

Transmisja wideo na żywo z meczu 2 ligi żużlowej pomiędzy Speedway Stalą Rzeszów  a MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Mecz odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia o godz. 17. Transmisję LIVE przeprowadzimy we współpracy z Stal TV. Na żywo zobaczycie ją tylko na kanale podkarpacieLIVE.TV! Transmisja odbywa się dzięki naszemu sponsorowi – www.Mycie.Rzeszow.pl 

Wielka inauguracja żużlowej 2 ligi na Stadionie Miejskim w Rzeszowie już w niedzielę. Właśnie w tym dniu punktualnie o godz. 17 żużlowcy Speedway Stal Rzeszów podejmować będą MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

W niedzielne popołudnie Stal Rzeszów po raz pierwszy wyjedzie na tor. Podopieczni duetu Mirosław Kowalik – Janusz Stachyra uznawani się za faworytów do awansu do 1 ligi.

W pierwszej kolejce przyjdzie im zmierzyć się z największym konkurentem. Ostrovia Ostrów dysponuje bardzo dobrym składem jak na warunki trzeciego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Jednak faworytem tego meczu będzie mająca w składzie Grega Hancocka, Nicka Morrisa czy Tomasza Jędrzejaka Stal Rzeszów.

Rozjemcą tego pojedynku będzie Tomasz Proszowski. Początek meczu o 17.

Transmisję WIDEO NA ŻYWO przeprowadzimy na kanale podkarpacieLIVE.TV we współpracy z klubową telewizją Stali Rzeszów. Transmisję przeprowadzimy w jakości Full HD z wykorzystaniem kilku kamer oraz profesjonalnym komentarzem. Początek LIVE tuż przed godz. 17.

ŻUŻEL NA ŻYWO: Stal Rzeszów – Ostrovia Ostrów [TRANSMISJA WIDEO]

https://www.youtube.com/watch?v=POyz5S0ChiE

1 thought on “ŻUŻEL NA ŻYWO: Stal Rzeszów – Ostrovia Ostrów [TRANSMISJA WIDEO]

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi