Zawodnik MMA żużlowcem Wilków Krosno!

(fot. greghancock.com)

Gino Manzares podpisał kontrakt z Wilkami Krosno na sezon 2019. 25-letni Amerykanin to zawodnik MMA, który zimą bije się w klatce, by latem ścigać się na żużlu.

To dziewiąty jeździec, który związał się kontraktem z II-ligowymi Wilkami. Wcześniej umowy z krośnieńskim klubem podpisali m.in. Patrick Hansen, Kenneth Hansen, Edward Mazur czy Lars Skupień. To wszystko sprawia, że Manzares będzie miał bardzo trudną przeprawę, jeśli chodzi o znalezienie miejsca w podstawowym składzie swojej nowej drużyny. Tym bardziej, że dla Kalifornijczyka to pierwszy zawodowy kontrakt w polskiej lidze. Wcześniej kibice mogli go oglądać jedynie na torach ligi angielskiej. Szerszej publice Manzares pokazywał się jednak od dłuższego czasu, startując chociażby w zawodach Drużynowego Pucharu Świata.

Bardzo się cieszę z podpisanego kontraktu z Krosnem. Pokładam duże nadzieje w startach w Polsce. Głęboko wierzę, a nawet jestem przekonany, że wystartuję w kilku ligowych spotkaniach z Wilkiem na plastronie. Wiem także, że przy odrobinie szczęścia stać nas na awans do fazy play off – stwierdził Manzares na łamach oficjalnego kanału klubowego.

Amerykanin przyznał się kiedyś, że przez swoją przygodę z MMA o mało nie zakończył żużlowej kariery. Wszystko przez kontuzję, której Manzares nabawił się podczas jednej ze swoich walk. Z MMA jednak nie zrezygnuje. Zimą jeszcze kilkukrotnie wejdzie do klatki, a wiosną skupi się już na żużlu. W Krośnie mają głęboką nadzieję, że nikt Manzaresowi głowy nie urwie, ani też nie założy dźwigni na staw kolanowy. Wtedy kontrakt będzie można wyrzucić do kosza.

 

 

 

26 thoughts on “Zawodnik MMA żużlowcem Wilków Krosno!

 1. Pingback: Google
 2. Pingback: messagerie hotmail
 3. Pingback: sexy bondage kit
 4. Pingback: desensitizing lube
 5. Pingback: poker
 6. Pingback: city to city ride
 7. Pingback: tax free
 8. Pingback: Yahoo Mail Sign In
 9. Pingback: Walmartone login
 10. Pingback: ocean jewelry
 11. Pingback: gay male sex toys
 12. Pingback: mide 675
 13. Pingback: sex toys gay
 14. Pingback: hosting
 15. Pingback: 47xclusive

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi