Zapowiedź: Varsovia Warszawa – SPR JKS Jarosław


SPR JKS Jarosław zmierzy się dziś z Varosvią Warszawa. Mecz miał się odbyć w weekend, ale na prośbę jarosławskiego klubu został przełożony.

SPR JKS Jarosław dopadła epidemia grypy, oraz do tego doszły urazy i skład zespołu był zdziesiątkowany. Działacze jarosławskiego klubu poprosili zespół Varsovii Warszawa o przełożenie tego pojedynku. Oni jednak odmówili tłumacząc się brakiem wolnych terminów czy powołaniami zawodniczek do kadry. Ostatecznie Związek Piłki Ręcznej przełożył mecz o 3 dni. Nie za wiele to zmieniło w ekipie JKS-u, bo zawodniczki mają zwolnienie do 8 lutego.

– Zdrowie jest dla nas najważniejsze więc daliśmy naszym dziewczynom wolną rękę. Skoro musimy jechać na ten mecz już teraz w środę to pojedziemy. Kto może ten zagra, chociaż nie wszyscy są w pełni sił. Największy problem był z bramkarkami. Byliśmy nawet przygotowani na to, że między słupkami stanie któraś z zawodniczek z pola. Dziewczyny mimo tych trudności chcą podjąć walkę i za to im dziękujemy – powiedział prezes Robert Wojtaszek dla oficjalnej strony SPR-u JKS Jarosław.

SPR JKS Jarosław zagra z Varsovią Warszawa o 17:30 7 lutego 2018 roku.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zapowiedź: Varsovia Warszawa – SPR JKS Jarosław

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się