Wilki Krosno znów zawyły nocą. Janusz Ślączka nowym trenerem

fot. Wilki Krosno

Janusz Ślączka został wczoraj oficjalnie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec Wilków Krosno. Stało się to, o czym mówiło się o kilku tygodni.

Janusz Ślączka  będzie pierwszym trenerem Wilków Krosno. W przeszłości jeździł w barwach ekipy z Krosna, oraz przez jeden sezon był ich szkoleniowce.

– Startowałem kiedyś w Krośnie jako zawodnik. Funkcję trenera też już tu pełniłem, aczkolwiek bardzo krótko zastępując w 2006 roku Rafała Wilka. Teraz melduję się ponownie w tym mieście. Ciekawe wyzwanie przed nami. Tor dobrze znam z jazdy, ale jest inna nawierzchnia nad którą trzeba solidnie popracować, no i nowi ludzie, chcący budowy prężnego klubu – powiedział dla oficjalnej strony krośnieńskiego klubu 47-letni szkoleniowiec.

Celem ekipy Wilków Krosno będzie awans do fazy play-off. Klub w tym celu zakontraktował Andrija Karpova oraz Nicka Porsinga.

Kibice na pewno oczekują fajnego wyniku, więc będziemy chcieli zrobić trochę niespodzianek. Mamy szeroką kadrę, a w niej kilku naprawdę dobrych zawodników, którzy powinni dać nam wiele satysfakcji. Jesteśmy dobrej myśli i liczymy na pomoc kibiców, bo tych w Krośnie zawsze było sporo niezależnie od wyniku – kontynuuje Ślączka

Janusz Ślączka w zeszłym sezonie był trenerem Orła Łódź, ale pomimo znakomitej kadry nie zdołał awansować do play-off. Przed obecnym sezonem miał propozycję z ROW-u Rybnik, Speed Car Motoru Lublin oraz Kolejarza Opole. W przeszłości był trenerem KSM-u Krosno, Stali Rzeszów oraz Speedway Miszkolc.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi