Weź udział w amatorskim turnieju tenisowym i powalcz o 5 tys. zł! Trwają zgłoszenia

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w odbywającym się już w ten weekend w Stalowej Woli amatorskim turnieju tenisa ziemnego. W cyklu Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE udział wziąć może każdy, a zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 000 złotych. 

Jeżeli grasz w tenisa i chcesz zmierzyć się z innymi zawodnikami z Podkarpacia – zgłoś się do nas. Już w najbliższą sobotę i niedzielę (2/3 lutego) na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli odbędzie się kolejna runda Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE.

Będzie to już trzeci turniej z cyklu Łukacijewska ZGP PodkarpacieLIVE. Pierwszy odbył się w Rzeszowie, a zwyciężył w nim Karol Filar. Zwycięzcą kolejnego, rozgrywanego w Krośnie, okazał się Tomasz Moczek.

Trzeci i ostatni turniej eliminacyjny – odbędzie się w Stalowej Woli. Za zwycięstwo w każdym z turniejów eliminacyjnych mamy nagrodę 500 zł. Mecze ze wszystkich rund Łukacijewska ZGP w tenisie transmitowane są na żywo za pośrednictwem kanału PDK Live.

Z każdego z turniejów eliminacyjnych (Rzeszów, Krosno, Stalowa Wola) czterech najlepszych zawodników (półfinalistów) awansuje do wielkiego finału, który rozegrany zostanie w Hotelu Arłamów**** (23 lutego). Stawka uzupełniona zostanie czterema tenisistami, którym przyznamy dzikie karty. Łącznie więc w finale zobaczymy 16 najlepszych zawodników, którzy powalczą o 5 tysięcy złotych.

By wziąć udział w rozgrywkach wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka lub mailowo (kontakt@podkarpacielive.pl). Wszelkich informacji udzielimy także telefonicznie pod numerem 690-820-178.

Zgłoszenia przez internet – tylko do czwartku

By wziąć udział w turnieju w Stalowej Woli wystarczy wpłacić wpisowe w wysokości 100 zł na nasze konto na serwisie zrzutka.pl. Zgłoszeń dokonywać możecie tutaj:

Zapisy na Stalową Wolę (2-3 lutego, wpisowe 100 złotych) -> https://zrzutka.pl/5ws3rp

Zgłoszenia na turniej w Stalowej Woli przyjmujemy tylko do czwartku 31 stycznia (do końca dnia). Każdy zawodnik rozegra przynajmniej dwa mecze w fazie grupowej. Zwycięzcy grup oraz najlepsi zawodnicy z drugich miejsc (w zależności od liczby grup) awansują do 1/8 finału.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi