Developres SkyRes Rzeszów został pokonany 3:2 przez Chemik Police w Hali na Podpromiu. Ostateczna walka o medal już w poniedziałek.

Początek pierwszej partii nie zapowiadał się szczęśliwie dla gospodyń, które przegrywały 5- punktami, gdy trener Dąbrowski poprosił sędziego o czas. Po krótkiej przerwie w grze rzeszowianki odbudowały wynik, jednak już do końca seta nie potrafiły wyjść na prowadzenie lub chociaż dorównać przyjezdnym. Ostatecznie siatkarki z Polic zwyciężyły 7-punktami.

Po zimnym prysznicu z pierwszej części spotkania, gospodynie wróciły na boisko z większą energią i od początku utrzymywały się na niewielkim prowadzeniu. Wszystko zmieniło się w końcówce seta, kiedy to przeciwniczkom po remisie 24:24 udało się doprowadzić do 2- punktowej przewagi.

W trzeciej partii zespół Developresu pokazał jak bardzo zależy mu na podium. Przez pięć pierwszych piłek nie dopuścił rywalek do zdobycia choćby jednego punktu. Mimo że przyjezdne sprawnie dogoniły rzeszowianki i nawet  w pewnym momencie wyprzedziły, to gospodynie okazały się być niepokonane i zakończyły seta z 3- punktową przewagą.

Kolejna część meczu był prawdziwą walką rzeszowianek o tie-break. Pokazały swoją niezwykłą waleczność, prowadząc całą partię z dość dużą przewagą. Udało im się osiągnąć zamierzony cel, wygrywając z Chemikiem do 18.

Ostatni set był niezwykłym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Developresu. Gospodynie zostały rozgromione przez rywalki. Pierwszy punkt, który został zdobyty zaraz po rozpoczęciu gry, był ostatnim, jaki udało im się zdobyć w ciągu kolejnych 7 piłek. Zespół z Polic poczuł się na tyle pewnie, że w spokoju rozegrał tie-break do końca, zostawiając rzeszowianki z jedynie 5 punktami na koncie.

Pomimo porażki rzeszowianki mają jeszcze szansę stanąć an podium. W poniedziałek, 29 kwietnia w Policach odbędzie się wielki mecz o brązowy medal!

Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police 2:3

(18:25, 24:26, 25:22, 25:18, 5:15)

Developres SkyRes Rzeszów: Barakowa, Witkowska, Blagojević, Zaroślińska-Król, Tokarska, Mlejnkova, Sawicka (libero);

Chemik Police: Mirković, Ogbogu, Grajber, M. Łukasik, Chojnacka, Mędrzyk, Krzos (libero).

6 thoughts on “To jeszcze nie koniec! Developres SkyRes Rzeszów mimo porażki z Chemikiem Police nadal walczy o brąz!

1. I just want to tell you that I am new to weblog and absolutely enjoyed you’re page. Almost certainly I’m want to bookmark your blog post . You absolutely have remarkable article content. Regards for sharing your web page.

2. Great write-up, I am regular visitor of one’s site, maintain up the nice operate, and It’s going to be a regular visitor for a lengthy time.

3. Aw, this was a very nice post. In concept I would like to put in writing like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article… however what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to get something done.

4. magnificent post, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I’m confident, you’ve a great readers’ base already!

5. What i do not understood is actually how you are now not really a lot more smartly-favored than you may be now. You are very intelligent. You understand therefore considerably on the subject of this topic, made me in my view consider it from so many varied angles. Its like women and men don’t seem to be involved except it¡¦s one thing to do with Woman gaga! Your own stuffs excellent. Always deal with it up!