Szybki pogrom Legionowa. Developres znowu górą!

fot: FB Developres SkyRes Rzeszów

Developres Skyres Rzeszów wciąż niepokonany. Tym razem 3- setowe zwycięstwo zanotował na wyjeździe z zespołem Legionovia Legionowo.

Kto jest tu faworytem można było zobaczyć dość szybko. Mimo, że zdobywanie punktów w pierwszym secie rozpoczęły gospodynie, to długo nie trzeba było czekać na reakcję rzeszowianek. Po przerwie, o którą poprosił trener Legionowa, siatkarki z Rzeszowa prowadziły już 3 punktami. Kiedy przewaga zwiększyła się do 5, gospodyniom nie udało się już odebrać wygranej.

Zwyciężczynie pierwszej partii kolejną rozpoczęły dużo pewniej. Szybko odskoczyły na 6 punktów, pozostawiając rywalki z 1 oczkiem. Mimo że siatkarki z Legionowa nie poddały się i odrobiły część strat, to szybko na nowo utraciły punkty. Ostatecznie zakończyły drugą część spotkania przegrywając 25:13.

Ostatni set był jedynie formalnością. Od pierwszych punktów Developres pokazał, że nie da sobie odebrać wygranej. Niebezpiecznie zrobiło się jednak w samej końcówce, kiedy to gospodynie zbliżyły się o 2 punkty, a nawet zremisowały do 22. Rzeszowianki jednak nie dały sobie wejść na głowę i zakończyły spotkanie 25:23.

KS Developres Skyres Rzeszów –  Legionovia Legionowo (3:0)

(25:20, 25:13, 25:23)