Szybka porażka Asseco Resovii

fot. Facebook Asseco Resovia Rzeszów

fot. Facebook Asseco Resovia Rzeszów

Porażka Asseco Resovii  Rzeszów w meczu  22. kolejki Plus Ligi. Podkarpacka drużyna przegrała na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn.

Początek pierwszego seta wydawał się wyrównany. Po zdobyciu 2 pierwszych punktów przez gospodarzy, drużyna z Rzeszowa szybko zareagowała. To jednak nie wystarczyło, by dotrzymać tempa gry olsztynianom, którzy wyszli na bezpieczne 3-punktowe prowadzenie i utrzymywali tę przewagę aż do końcówki partii. Po przerwie na żądanie AZS-u zrobiło się przez chwilę groźnie, rywale dogonili gospodarzy w 18 punkcie. Indykpol nie dał się jednak zastraszyć i znów szybko wrócił na prowadzenie wygrywając 25-22.

Po ponownym wejściu na boisko dobry start odnotowała Asseco Resovia, która wyszła na trzypunktowe prowadzenie. Jej radość nie trwała długo. Już w 9 punkcie została dogoniona przez rywali, którzy momentalnie odrobili straty, wyszli na prowadzenie i niedługo później górowali nad gośćmi z przewagą 5 punktów. Bezpieczną odległość utrzymali do końca partii, wygrywając ponownie 25-22.

Trzeci set od razu zdominowany został przez gospodarzy. Z początku niewinna przewaga przerodziła się w dystans nie do przebrnięcia dla przyjezdnych. Mimo że w połowie gry Resovii udało się zmniejszyć przewagę do 2 punktów, to nie zmieniło to jej sytuacji, która z minuty na minutę się pogarszała. Ostatni set został zakończony 25-18.

Indykpol AZS Olsztyn- Asseco Resovia Rzeszów (3:0)

(25:22, 25:22, 25:18)

Indykpol AZS Olsztyn: Lux, Zniszczoł, Andringa, Woicki, Pietraszko, Hadrava, Żurek (l)

Asseco Resovia Rzeszów: Jarosz, Shoji, Rossard, Buszek, Smith, Możdżonek, Masłowski (l)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi