Stelmet Enea BC Zielona Góra za mocny dla Miasta Szkła Krosno

Miasto Szkła Krosno przegrało po raz dwunasty w tym sezonie Energa Basket Ligi. Tym razem oprawcą ekipy Mariusza Niedbalskiego został lider rozgrywek, Stelmet Enea BC Zielona Góra.

Miasto Szkła Krosno dobrze rozpoczęło środowy mecz z liderem tabeli Stelmetem Enea BC Zielona Góra. Szczególnie dobrze prezentował się Adrian Bogucki, który w pierwszej kwarcie zdobył 8 punktów. Ostatecznie pierwszą kwartę jednym punktem wygrali goście.

W drugiej odsłonie meczu lider tabeli pokazał, że nie przypadkowo znajduje się na tej pozycji. Koszykarze Igora Jovovica wygrali dziesięcioma punktami na na długą przerwę schodzili ze sporą zaliczką.

Na początku trzeciej kwarty Stelmet zaczął powiększać przewagę, ale ciężar gry wziął na siebie Jabarie Hinds i krośnianie ostatecznie wygrali tę partię jednym punktem. W ostatnich dziesięciu minutach gry Stelmet wygrał 21-15 i ostatecznie w całym meczu koszykarze z Zielonej Góry wygrali 87-73.

Miasto Szkła Krosno – Stelmet Enea BC Zielona Góra 73:87 (20:21, 16:26, 20:19, 15:21)