Stal Rzeszów odkryła karty! Greg Hancock w 2. lidze!


Stal Rzeszów odkryła karty na sezon 2018. Nowy właściciel Ireneusz Nowacki przedstawił na konferencji prasowej skład, który będzie rywalizował w 2. lidze żużlowej. Prawdziwą bombą transferową jest osoba Grega Hancocka, który pierwszy raz w karierze będzie jeździł na tak niskim szczeblu rozgrywek w Polsce.

Greg Hancock niedawno ogłosił, że nie będzie jeździł w PGE Ekstralidze. Wtedy do gry o 4-krotnego Mistrza Świata włączył się Ireneusz Nawrocki. Dziś wiemy, że nie były to słowa rzucane na wiatr. Chociaż o Hancocka mocno zabiegali działacze Motoru Lublin.

Po za tym kontrakt ze Stalą Rzeszów podpisał wieloletni kapitan Sparty Wrocław – Tomasz Jędrzejak. Popularny „Ogór” będzie krajowym liderem podkarpackiego zespołu. Rzeszowscy działacze parafowali umowy z wychowankami Dawidem Stachyrą oraz Maciejem Kuciapą. Z Orła Łódź sprowadzony został Edward Mazur.

Dodatkowo walczyć o skład w przed sezonowych sparingach będą Rory Schlein, Nick Morris, Nick Porsing, Josh Bates, Kyle Howarth, Lewis Rose, Aaron Summers.

W formacji młodzieżowej zobaczymy Arkadiusza Potońca, Mateusza Rząsę, Patryk Wojdyłe, Aureliusza Bielińskiego. Potoniec w zeszłym sezonie jeździł w barwach Orła Łodź, natomiast Bieliński był zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk.

Menedżerem podkarpackiego klubu został Mirosław Kowalik, który w zeszłym sezonie o mały włos nie awansował z Wybrzeżem Gdańsk do PGE Ekstraligi. Trenerem pozostanie Janusz Stachyra.

Stal Rzeszów opusczają bracia Lampartowie, którzy będa reprezentować Motor Lublin. Po za tym Josh Grajczonek zdecydował się zasilić Orzeł Łódź.

Speedway Stal Rzeszów S.A. 2017/2018 :
Seniorzy: Tomasz Jędrzejak, Greg Hancock, Edward Mazur, Nick Morris, Dawid Stachyra, Maciej Kuciapa, Josh Bates, Kyle Howarth, Nicklas Porsing, Lewis Rose, Aaron Summers, Rory Schlein
Juniorzy: Michał Curzytek, Patryk Wojdyło, Mateusz Rząsa, Arkadiusz Potoniec, Aureliusz Bieliński
Menedżer: Mirosław Kowalik
Trener: Janusz Stachyra

 

 

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Stal Rzeszów odkryła karty! Greg Hancock w 2. lidze!

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się