Stal Ostów Wielkopolski lepsza od Miasta Szkła Krosno

Stal Ostrów Wielkopolski pokonała Miasto Szkła Krosno 82-66 w 21. kolejce Energa Basket Ligi.

Stal Ostrów Wielkopolski pokonała Miasto Szkła Krosno w środowym pojedynku Energa Basket Ligi 100-80. W pierwszej kwarcie gospodarze wygrali zaledwie dwoma punktami 17-15.

W drugiej kwarcie meczu gospodarze powiększyli przewagę o kolejne 5 punktów, ponieważ wygrali 19-14.

Po zmianie stron Stal Ostrów Wielkopolski kontrolowała przebieg meczu i dołożyła kolejne 3 oczka przewagi. Po drużynie z Krosna widać było zmęczenie spowodowane krótką ławką oraz zaledwie dwoma dniami odpoczynku.

W ostatniej kwarcie ostrowianie wygrali 21-15 i ostatecznie mecz zakończył się  zwycięstwem gospodarzy 82-66

Stal Ostrów Wielkopolski – Miasto Szkła Krosno 82-66 (17-15, 19-14, 25-22, 21-15)