SPR Stal Mielec zremisowała w pierwszym meczu sparingowym

SPR Stal Mielec zremisowała z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 25:25 w pierwszym meczu towarzyskim przed zbliżającym się sezonem w piłce ręcznej.

SPR Stal Mielec zremisowała z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Najważniejszym celem tego sparingu było, aby każdy zawodnik dostał swoje minuty.

Od początku meczu w barwach mieleckiej drużyny grał Matej Sarajlić, który zaprezentował się bardzo dobrze. Razem z Wiktorem Kawką, powracającym po kontuzji, byli najjaśniejszymi punktami ekipy z Mielca. Obie drużyny są po ciężkim okresie przygotowawczym, a więc sporo było niedokładności. Do przerwy był remis 11:11.

Trener Krzysztof Lipka rotował składem, każdy z zawodników mógł pokazać swoje umiejętności. W drugiej połowie nikt nie zdominował meczu i spotkanie zakończyło się remisem 25:25.