SPR JKS Jarosław po zaciętym meczu przegrał z AZS Warszawa

fot. facebook.com/SPR-JKS-Jarosław

Piłkarki JKS-u Jarosław przystąpiły do meczu z AZS Warszawa w osłabionym składzie. Zagrały jednak bardzo ambitnie i niewiele zabrakło do końcowego triumfu. Jednak z parkietu zeszły pokonane.

Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany, ale trochę lepiej zaczęły go szczypiornistki AZS-u Warszawa, wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Dobrze prezentowała się, szczególnie na początku gry, Angelika Luberecka. Następnie serią bramek popisała się Wioletta Nasiłowska.

Od początku spotkania pod ścisłą opieką rywalek była Natalya Turkalo, której trudno było oderwać się od personalnej obrony. W efekcie dużo więcej pracy z rozegraniem na boisku miały Magdalena Sestakova, Tatiana Ryshko i Katarzyna Łobaziewicz.

SPR JKS Jarosław miał przewagę dwóch a w drugiej połowie nawet trzech goli, jednak przyjezdne wykorzystując dwuminutowe wykluczenia doprowadzały do remisu. Gra bramka za bramkę trwała niemalże do samego końca. Dwie minuty przed końcem piłkarski AZS-u Warszwa wykorzystały grę w przewadze i wyszły na trzy bramkowe prowadzenie. Jarosławianki próbowały gonić, jednak zdołały zdobyć tylko jedną bramkę i mecz ostatecznie zakończył się dwu bramkowym zwycięstwem przyjezdnych.

Warto dodać, że w ekipie SPR-u JKS Jarosław nie wystąpiły Michaela Bajzova i Dagmara Kulpa, które doznały urazów tuż przed meczem. Ponadto trener Vit Teleky nie mogł skorzystać z kontuzjowanej Annamarii Musako, która jest kontuzjowana od dłuższego czasu.

SPR JKS JAROSŁAW – AZS AWF WARSZAWA 25-27 (13-13)

JKS: Huk – Bartoszek, Kozdrowicz, Luberecka 6, Łobaziewicz 2, Nasiłowska 7, Rygiel, Ryshko 1, Sestakova 3, Strzębała 1, Turkało 5, Wojtaszek.

Sędziowali: J. Czochara i M. Szpinda (Zamość).
Kary: 8 i 10 minut.
Widzów: 600.

Źródło: sprjksjaroslaw.pl/ własne

9 thoughts on “SPR JKS Jarosław po zaciętym meczu przegrał z AZS Warszawa

  1. tdpygfut,A fascinating discussion is definitely worth comment. I do think that you ought to publish more on this topic, it may not be a taboo xbztnehlh,subject but generally folks don’t talk about such subjects. To the next! All the best!!

  2. kluacee,A fascinating discussion is definitely worth comment. I do think that you ought to publish more on this topic, it may not be a taboo wznpsafhzfu,subject but generally folks don’t talk about such subjects. To the next! All the best!!

  3. Analysts say recovery flight and recovery delivery 737 MAX is expected to take months rather than weeks. Boeing CEO Murenberg said in a statement: „We are temporarily adjusting the 737’s production system to accommodate the temporary suspension of the aircraft, which allows us to prioritize additional resources to focus on software certification. And let the 737 MAX resume flight.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi