SPR JKS Jarosław pokonał Sośnice Gliwice


fot. Krzystof Peszko /facebook.com/sprjksjaroslaw/

SPR JKS Jarosław pokonały Sośnice Gliwice 25-23 we własnej hali. Gliwiczanki to aktualne liderki 1 ligi. Do sobotniego meczu w Jarosławiu nie przegrały od 9 spotkań.

SPR JKS Jarosław zagrał w tym spotkaniu bez kilku podstawowych zawodniczek. Cały sezon ekipa Vita Telekyego zmaga się z brakami kadrowymi.

Mecz rozpoczął się od prowadzenie gospodyń, ale zawodniczki Sośnicy Gliwice zdołały odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Ostatecznie pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem dwu bramkowym liderek tabeli 1 ligi z Gliwic.

Po zmianie stron Wioletta Nasiłowska wyrównała stan rywalizacji i gra toczyła się bramkę za bramkę. I tak było aż do stanu 18-18. Później jarosławianki podkręciły tempo zacieśniły szyki obronne wyszły na prowadzenie trzy bramkowe. Przyjezdne próbowały odrobić straty, udało im się zbliżyć na 1 bramkę przy wyniku 23-22, ale ostatecznie punkty zostały w Jarosławiu.

SPR JKS JAROSŁAW – SOŚNICA GLIWICE 25-23 (10-12)

SPR JKS Jarosław:
Musakova, Kulpa – Turkalo 4, Strzębała, Nasiłowska 7, Luberecka 6, Sestakova 5, Ryshko 1, Kozdrowicz 1, Łobaziewicz 1, Bartoszek, Rygiel, Moszkowicz, Wojtaszek.

Sośnica Gliwice:
Wróbel, Ziuziulewska – Abramowicz 8, Matter, Walentyńska, Walus 5, Kowalczyk 2, Krzymińska 1, Olejarczyk 1, Frątczak 3, Korbel, Kuźnik, Zwolenik 2, Platnitskaya 1.

Sędziowali: K. Jac i M. Wrona (Tarnów). Kary: 6 i 10 m.
Widzów: 650.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SPR JKS Jarosław pokonał Sośnice Gliwice

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się