PTG Sokół Łańcut ma nowego sponsora tytularnego!

fot. Sokół Łańcut

PTG Sokół Łańcut pozyskał nowego sponsora tytularnego. Ekipa prowadzona przez Dariusza Kaszowskiego będzie się nazywać w sezonie 2018/19 PTG Rawlplug Sokół Łańcut.

PTG Sokół Łańcut rozpoczął przygotowania do nowego sezonu na zapleczu Polskiej Ligi Koszykówki. Ekipa z Łańcuta pozyskała potężnego sponsora tytularnego. W przyszłym sezonie zmieni się nazwa Sokoła Łańcut. Już w poprzednim sezonie Rawlplug Kolener Łańcucka Fabryka Śrub wspierał drużynę Sokoła, ale teraz nakłady te będą jeszcze większe.

Na pierwszym treningu tradycyjnie zawodnicy wzięli udział w grze w… piłkę nożna na pobliskim orliku. W ekipie prowadzonej przez Dariusza Kaszowskiego doszło do wielu zmian. W Sokole będą grać Jakub Fiszer, Dawid Zaguła, Wiktor Sewioł, Filip Małgorzaciak oraz Filip Pruefer.

W Sokole liczą przede wszystkim na tych dwóch ostatnich zawodników. Pruefer ma dbać o zasłony, walkę na deskach. Natomiast Małgorzaciak ma zdobywać punkty z dystansu.

Pierwszy sparing Sokół zagra 25 sierpnia z Miastem Szkła Krosno. Cztery dni później odbędzie się rewanż, tym razem w Łańcucie. Później między 31 a 1 września ekipa Kaszowskiego zmierzy się w turnieju towarzyskim z Pogonią Prudnik oraz SKK Siedlce.

Kolejnym etapem przygotowań do sezonu będą Mistrzostwa Podkarpacia, które odbędą się na hali Rosir w Rzeszowie. Po za Sokołem i Miastem Szkła wystąpią tam Stal Stalowa Wola, Niedźwiadki Hensfort Przemyśl oraz Siarka Tarnobrzeg. Mistrzostwa te odbędą się w dniach 7-9 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi