PTG Sokół Łańcut ma nowego sponsora tytularnego!


fot. Sokół Łańcut

PTG Sokół Łańcut pozyskał nowego sponsora tytularnego. Ekipa prowadzona przez Dariusza Kaszowskiego będzie się nazywać w sezonie 2018/19 PTG Rawlplug Sokół Łańcut.

PTG Sokół Łańcut rozpoczął przygotowania do nowego sezonu na zapleczu Polskiej Ligi Koszykówki. Ekipa z Łańcuta pozyskała potężnego sponsora tytularnego. W przyszłym sezonie zmieni się nazwa Sokoła Łańcut. Już w poprzednim sezonie Rawlplug Kolener Łańcucka Fabryka Śrub wspierał drużynę Sokoła, ale teraz nakłady te będą jeszcze większe.

Na pierwszym treningu tradycyjnie zawodnicy wzięli udział w grze w… piłkę nożna na pobliskim orliku. W ekipie prowadzonej przez Dariusza Kaszowskiego doszło do wielu zmian. W Sokole będą grać Jakub Fiszer, Dawid Zaguła, Wiktor Sewioł, Filip Małgorzaciak oraz Filip Pruefer.

W Sokole liczą przede wszystkim na tych dwóch ostatnich zawodników. Pruefer ma dbać o zasłony, walkę na deskach. Natomiast Małgorzaciak ma zdobywać punkty z dystansu.

Pierwszy sparing Sokół zagra 25 sierpnia z Miastem Szkła Krosno. Cztery dni później odbędzie się rewanż, tym razem w Łańcucie. Później między 31 a 1 września ekipa Kaszowskiego zmierzy się w turnieju towarzyskim z Pogonią Prudnik oraz SKK Siedlce.

Kolejnym etapem przygotowań do sezonu będą Mistrzostwa Podkarpacia, które odbędą się na hali Rosir w Rzeszowie. Po za Sokołem i Miastem Szkła wystąpią tam Stal Stalowa Wola, Niedźwiadki Hensfort Przemyśl oraz Siarka Tarnobrzeg. Mistrzostwa te odbędą się w dniach 7-9 września.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

PTG Sokół Łańcut ma nowego sponsora tytularnego!

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się