Skład Developresu SkyRes Rzeszów na nowy sezon 2017/18

Developres Rzeszów skompletował kadrę na zbliżający się sezon. Ostatnią zawodniczką, która dołączyła do rzeszowskiej ekipy jest Helene Rousseaux.

Developres SkyRes Rzeszów wzmocniła Jelena Blagojević z Chemika Police. Serbska przyjmująca podpisała roczny kontrakt. Po za tym kontrakt z drużyną z stolicy Podkarpacia podpisała Kamila Ganszczyk, która przeniosła się z  Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Z Impelu Wrocław działacze z Rzeszowa sprowadzili inną środkową – Monikę Ptak.

Nową rozgrywającą zespołu prowadzonego przez Lorenzo Micelliego, została Natalia Gajewska. Poprzedni sezon spędziła w Atomie Trefl Sopot. Główną atakującą będzie Julia Andrushko z Rosji.

A ostatnim wzmocnieniem jest Helene Rousseaux. Zawodniczka ta poprzedni sezon spedziła w Besiktasie Stambuł. Zastąpić ma Kremenę Kamenovą, która po świetnym sezonie poddała się operacji stawu skokowego i zarząd klubu postanowił nie przedłużać z nią umowy.

Co więcej, powiększony został również sztab szkoleniowy. Do zespołu dołącza trener przygotowania fizycznego – Łukasz Zarąbkiewicz.

Z drużyną pożegnała się dotychczasowa kapitan – Katarzyna Mróz. Ponadto w nadchodzącym sezonie w barwach Developresu SkyRes Rzeszów nie ujrzymy Karoliny Szczygieł, Karoliny Szymańskiej, Patrycji Flakus i Joanny Nickowskiej

Developres SkyRes Rzeszów 2017/18:

Rozgrywające: Anna Kaczmar, Natalia Gajewska
Atakujące: Julia Andrushko, Adela Helić
Przyjmujące: Jelena Blagojević, Helene Rousseaux, Klaudia Kaczorowska, Ewa Śliwińska
Środkowe: Kamila Ganszczyk, Katarzyna Żabińska, Magdalena Hawryło, Monika Ptak
Libero: Agata Sawicka, Lucyna Borek

 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi