Siatkarki Developresu Rzeszów nie dały wygrać ani seta Pałacowi Bydgoszcz


fot. Łukasz Krzywiański / siatka.org

Developres Rzeszów gładko uporał się z siatkarkami Pałacu Bydgoszcz. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzeba było zaledwie trzy sety. Adela Halić została wybrana MVP meczu.

Developres Rzeszów pokonał Pałac Bydgoszcz 3-0 w wyjazdowym meczu 21. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet.

Już od pierwszych minut meczu dominacja rzeszowianek nie podlegała dyskusji. Spotkania rozpoczęło się od prowadzenia przyjezdnych 5-0. Później przewagę tę jeszcze powiększały przyjezdne i ostatecznie pierwsza partia zakończyła się wysoką wygraną Developresu 25-15.

Druga partia od początku była nieco bardziej wyrównana. Po czternastu piłkach na tablicy wyników było 7-7. Jednak wtedy Developres za sprawą asów serwisowych Jeleny Blagojević odskoczył na 6 punktowe prowadzenie, którego nie oddały przyjezdne do końca seta.

Po długiej przerwie lepiej w trzecią partię weszły gospodynie, które prowadziły już 4-2. Przy wyniki 10-6 Lorenzo Micelli wziął czas i pobudził swoje zawodniczki, które zabrały się za odrabianie strat. Ostatecznie żaden z zespołów nie odpuścił i doszło do gry na przewagi. Przy stanie 24-25 Natalia Misiuna nie trafiła w boisko, dzięki temu Developres Rzeszów wygrał w trzecim secie 26-24 i w całym meczu 3-0.

Najlepszą siatkarką tego spotkania uznana została przyjmująca Developres Rzeszów – Adela Halić.

KS Pałac Bydgoszcz – Developres Rzeszów 0:3 (15:25, 18:25, 24:26)

Pałac Bydgoszcz:
Misiuna (5), Mazurek (2), Krzywicka (12), Kuligowska (3), Maternia (7), Rożyńska (2), Nickowska (libero) oraz Świder (3), Fedusio (1) i Fojucik (3)

Developres Rzeszów:
Rousseaux (13), Ptak (2), Żabińska (8), Kaczmar (1), Helić (15), Blagojević (12), Sawicka (libero) oraz Ganszczyk (2), Rabka (4), Kaczorowska i Andruszko

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Siatkarki Developresu Rzeszów nie dały wygrać ani seta Pałacowi Bydgoszcz

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się