Siarka Tarnobrzeg wygrała z Zetkama Doral Nysa Kłodzko 80-71

Siarka Tarnobrzeg pokonała Zetkame Doral Nysę Kłodzko 80-71 w meczu 26. kolejki I ligi koszykówki.

Siarka Tarnobrzeg pokonała Zetkame Doral Nysę Kłodzko w wyjazdowym spotkaniu 26. kolejki I ligi koszykówki. Goście świetnie zaprezentowali się szczególnie w pierwszej połowie meczu.

Pierwsze punkty w tym meczu zdobył zawodnik Siarki – Piotr Niedzwiedzki i goście wyszli na czteropunktowe prowadzenie. Później powiększali przewagę i ostatecznie pierwsze 10 minut gry zakończyło się wynikiem 11-24.

W drugiej kwarcie „Siarkowcy” jeszcze powiększyli przewagę dzięki doskonałej dyspozycji strzeleckiej i do przerwy goście prowadzili aż 22 punktami.

Po zmianie stron ponownie pierwsze punkty w meczu zdobyli podopieczni Arkadiusza Papki, ale ta partia nie należała już do przyjezdnych i gospodarze wygrali tę odsłonę czterema punktami.

W ostatnich dziesięciu minutach meczu gospodarze znacznie zniwelowani straty, ale nie zdołali odwrócić losów tej rywalizacji i mecz zakończył się zwycięstwem Siarki Tarnobrzeg 80-71.

Doral Nysa Kłodzko – Siarka Tarnobrzeg 70-81 (11-24, 19-28, 19-15, 22-13)