Rosa Radom lepsza od Miasta Szkła Krosno


fot.ekstraklasa.rosasport.pl

Rosa Radom pokonała Miasto Szkła Krosno w meczu Energa Basket Ligi. Dla Rosy jest to piąta wygrana z rzędu, natomiast dla zespołu z podkarpacia to już piąte porażka z rzędu.

Rosa Radom pewnie pokonała Miasto Szkła Krosno. Mecz nie zakończył się pogromem, ale ani przez chwilę zwycięstwo gospodarzy nie było zagrożone.

W pierwszej kwarcie gospodarze narzucili swoje tempo i po pierwszych dziesięciu minutach meczu było 25-19. W drugiej odsłonie „Radomskie Smoki” jeszcze bardziej przykręciły śrubę. Ta kwarta zakończyła się okazałym zwycięstwem 30-15. Do przerwy Rosa Radom prowadziła więc 21 „oczkami”.

Po zmianie stron nieco lepiej grali podopieczni Kamila Piechuckiego i najpierw wygrali trzecią kwartę 30-23 zmniejszając dystans do rywala. W ostatniej kwarcie również tryumfowało Miasto Szkła Krosno. Tym razem zaledwie dwoma punktami. Jednak ani przez chwilę „Biało-zieloni” nie potrafili złapać kontaktu z rywalem. Rosa Radom zwyciężyła w całym meczu 92-80.

ROSA RADOM – MIASTO SZKŁA KROSNO 92:80 (25:19, 30:15, 23:30, 14:16)


Rosa Radom:
Sokołowski 19, English 15, Harrow 9, Fraser 4, Szymański 0, oraz Auda 15, Zegzuła 14, Zaytsev 13, Szymkiewicz 3, Piechowicz 0, Bojanowski 0, Wątroba 0.

Miasto Szkła Krosno:
Pinkston 22, Alexis 19, Jakóbczyk 13, Lejasmeiers 6, Sroka 5, oraz Oczkowicz 9, Mustapić 4, Grochowski 2, Gaddefors 0.

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rosa Radom lepsza od Miasta Szkła Krosno

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się