Resovia gra dalej w Pucharze CEV. Wyeliminowali Vojvodinę Nowy Sad

fot.facebook.com/assecoresovia.sa

Asseco Resovia nie miała problemów z pokonaniem Vojvodiny Nowy Sad. Rzeszowianie wygrali 3-0 i zameldowali się w ćwierćfinale rozgrywek. W następnej rundzie zmierzą się z GFC Ajaccio Volley Ball.

Asseco Resovia pokonała Vojvodinę Nowy Sad 3-0. Jedynie w drugiej partii rzeszowianie mieli problemy. Pierwszy set od początku był pod kontrolą ekipy prowadzonej przez Andrzeja Kowala i zakończyła się wygraną 25-20.

Druga partia była zgoła odmienna. Resovia straciła swoją jakość i dopiero w końcowej części odzyskała prowadzenie. Ostatecznie Asseco po grze na przewagi wygrała 28-26.

W ostatnim akcie tego spotkania znów „Pasy” zaczęły nie najlepiej. Serbowie prowadzili już 5-2, ale ostatecznie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Asseco Resovia wygrała trzecią odsłonę 25-21 i całe spotkanie 3-0.

W ćwierćfinale Pucharu CEV rzeszowianie spotkają się z GFC Ajaccio Volley Ball. Wcześniej, bo już w niedzielę 4 lutego rzeszowian czeka starcie z PGE Skrą Bełchatów. Początek tego meczu o 14:30.

Asseco Resovia Rzeszów – Vojvodina Nowy Sad 3:0 (25:20, 28:26, 25:21)

Asseco Resovia:
Śliwka, Tichacek, Rossard, Jarosz, Lemański, Masłowski (libero) oraz Perłowski, Dryja, Depowski, Schoeps, Kędzierski.

Vojvodina:
Todorovic, Mehić, Kujundzić, Stevanovic, Vucicević, Simić, Peković (libero) oraz Vemić.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi