Remis Developres-u Rzeszów w drugim sparingu z ŁKS Łódź

Developres Rzeszów zremisował 2:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:15) z ŁKS Commercecon Łódź w drugim meczu sparingowym obu ekip.

Siatkarki Developres-u Rzeszów zremisowały z ŁKS-em Commercecon Łódź 2-2. Pierwsza partia padła łupem przyjezdnych, które wygrały po grze na przewagi.

Drugą odsłonę tego meczu także wygrały siatkarki ŁKS-u Łódź. Tym razem gospodynie zdobyły zaledwie 18 punktów. Dwa kolejne sety wygrały miejscowe. Najpierw dały przeciwniczkom zdobyć 22 punkty a w czwartym secie zaledwie 15.

Mecz musiał zakończyć się po czterech setach, ponieważ siatkarze Asseco Resovii mieli zaplanowany trening.

KS Developres Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 2:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:15)