Porażka Developres Rzeszów w Lidze Mistrzyń. Skomplikowała się ich sytuacja w grupie

Siatkarki Developresu Rzeszów przegrały z Volero Zurych. Nie udał się tym samym rewanż rzeszowiankom i dodatkowo skomplikowała się ich sytuacja w grupie A Ligi Mistrzyń.

Developres Rzeszów zdecydowanie przegrał kolejny mecz w Lidze Mistrzyń na własnym parkiecie. Tym razem pokonały ich zawodniczki Volero Zurych. W pierwszym secie siatkarki Developresu Rzeszów nie istniały na parkiecie i gładko uległu 16-25.

W drugiej odsłonie meczu gospodynie lepiej zaczęły seta i zdecydowanie do wygrały do 18. W trzecim secie tego pojedynku siatkarki Developresu Rzeszów prowadziły już 16-6, ale zmarnowały przewagę i ostatecznie uległy szwajcarkom 22-25.

W czwartym secie mecz rozstrzygnął się już na początku i gospodynie nie były wstanie odrobić strat. Mecz zakończył się zwycięstwem Volero Zurychu 3-1.

Developres Rzeszów – Volero Zurych 1-3 (16-25, 25-18, 22,25, 22-25)