Tomasz Gollob samodzielnie porusza się na wózku

Tomasz Gollob może samodzielnie siedzieć i poruszać się na wózku. Takie informacje przekazała klinika rehabilitacyjna, w której przebywa najlepszy polski żużlowiec.

Stan neurologiczny Golloba jest podobny do obserwowanego kilka tygodni temu. Specjalnie się nie zmienił, ale bardzo pozytywnie zmienił się stan funkcjonalny. Pacjent może już samodzielnie siedzieć i poruszać się na wózku. Żużlowiec jest wzorowym pacjentem – przekazał za pośrednictwem TVN24 dr Krzysztof Radziszewski.

Tomasz Gollob przed trzema miesiącami miał wypadek na torze motocrossowym na turnieju w Chełmnie. Najlepszy polski żużlowiec doznał urazu kręgosłupa w odcinku piersiowym, doszło też do złamania siódmego kręgu piersiowego i przemieszczenia między szóstym a siódmym kręgiem. Ponadto doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego.

10 thoughts on “Tomasz Gollob samodzielnie porusza się na wózku

  1. zxwtrpg,Thanks for ones marvelous posting! I actually enjoyed reading it, you will be a great author.I will always bookmark your blog and will wwrwsvwslxc,come back from now on. I want to encourage that you continue your great writing, have a nice afternoon!

  2. Nike’s fervent push to revive a number of running shoes from the 1990s means that some of the models may not get as much attention as they deserve.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi