Polpharma Starogard Gdański pokonała Miasto Szkła Krosno

Polpharma Starogard Gdański pokonała Miasto Szkła Krosno 71-78 w meczu Polskiej Ligi Koszykówki.
Miasto Szkła Krosno uległo we własnej hali Polpharmie Starogard Gdański 71-78. Goście od początku meczu kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Koszykarze Kamila Piechuckiego poderwali się do walki 6 minut przed końcem ostatniej kwarty.
Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 23-19 dla gości, w drugiej odsłonie Polpharma powiększyła prowadzenie o kolejne trzy „oczka”.
Po dużej przerwie wyglądało jakby koszykarze Miasta Szkła Krosno nie wyszli z szatni. W trzeciej kwarcie goście wygrali 23-14 i ich przewaga urosła do szesnastu punktów. W czwartej kwarcie znów lepiej zaczęli przyjezdni, ale sześć minut przed końcem meczu nagle zaczęli odrabiać straty i na półtora minuty przed końcem meczu na tablicy wyników było 71-74. Ostatecznie to goście jeszcze zdobyli cztery punkty i wygrali w całym spotkaniu 78-71.

Miasto Szkła Krosno – Polpharma Starogard Gdański 71-78 (19-23, 15-18, 14-23, 23-14)