Pogrom na Podpromiu. Kolejne zwycięstwo rzeszowianek!

fot. archiwum Developres Skyres Rzeszów

Kolejny mecz Ligi Siatkówki Kobiet zakończony został zwycięstwem Developresu Skyres Rzeszów. Siatkarki tej drużyny pokonały Volley Wrocław 3:0 na własnym boisku.

Pierwsza piłka należała do wrocławianek, jednak to gospodynie narzuciły tempo i po kilku zagraniach prowadziły czterema punktami. Przewaga ta rosła z każdą minutą i po chwili wynosiła 15:2. Pomimo skorzystania z 2 czasów trenera gości, przyjezdnym nie udało się dogonić pędzących jak burza gospodyń. Rzeszowianki zakończyły seta 25:10.

Druga partia była przebudzeniem dla siatkarek z Wrocławia, które tym razem szły punkt za punkt z przeciwniczkami. Gospodyniom jednak udało się odskoczyć w samej końcówce, co dało im zwycięstwo 25:22.

Trzeci set również dostarczył wielu emocji. Zawodniczkom obu drużyn ciężko było wyjść na pewne prowadzenie. Dopiero po czasie wziętym przez trenera gości rzeszowianki wysunęły się o 5 punktów przed przeciwniczki. Z taka przewagą udało im wytrzymać do ostatniej piłki.

MVP została Michaela Mlejnkova.

   Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław  3:0

   (25:10, 25:22, 25:20)

Developres SkyRes: Barakowa, Hawryła, Blagojević, Zaroślińska, Witkowska, Mlejnkova, Sawicka (libero) oraz Medyńska (libero), Tokarska, Żabińska.

#VolleyWrocław: Gajewska, Murek, Gancarz, Rasińska, Piśla, Soter, Kuziak (libero) oraz Łozowska, Wołodko.

MVP: Michaela Mlejnkova.

fot. archiwum Developres SkyRes Rzeszów

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi