Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo SPR JKS Jarosław w 1 lidze. Pokonały Beskid Nowy Sącz

(fot. facebook.com/SPR-JKS-Jarosław)

Piłkarki ręczne SPR JKS Jarosław pokonały na wyjeździe Beskid Nowy Sącz 23-19. Jest to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo podopiecznych Vita Teleky w 1 lidze.

SPR JKS Jarosław zaczął bardzo słabo mecz na wyjeździe z Beskiedem Nowy Sącz. Po dwunastu minutach piłkarki z Jarosławia miały na swoim koncie zaledwie dwie bramki. Jednak później nastąpiło przebudzenie piłkarek SPR-u JKS i po pierwszej połowie na tablicy świetlnej widniał wynik remisowy 8-8.

Po zmianie stron podopieczne Vita Teleky, jakby zostały w szatni. Pozwoliły rzucić gospodyniom aż 6 bramek z rzędu. Chwilę później  SPR JKS odrobił jednak straty doprowadził do remisu, by później panować na parkiecie. Mecz zakończył się wynikiem 23-19 dla przyjezdnych. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo piłkarek ręcznych z Jarosławia w 1 lidze.

Olimpia Beskid Nowy Sącz – SPR JKS Jarosław 19:23 (8:8)