Oświadczenia Speedway Stal Rzeszów: „Wysłaliśmy komplet dokumentów do PZM”

Speedway Stal Rzeszów, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, wydawał oświadczenie dotyczące obecnej sytuacji w klubie i licencji uprawniającej drużynę do przystąpienie do rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej w nadchodzącym sezonie.

Poniżej prezentujemy całe oświadczenie Speedway Stali Rzeszów:

„Szanowni Kibice,

Wczoraj tj. 13 grudnia 2018 roku wysłaliśmy komplet dokumentów do Prezydium ZG PZM. Mamy nadzieję, że nasze odwołanie będzie skuteczne i otrzymamy niebawem licencję na sezon 2019, a tym samym każdy rzeszowski Kibic żużla będzie mógł już spać spokojnie.

Jesteśmy świadomi, że w obliczu ostatnich doniesień i licznych negatywnych artykułów na nasz temat, wszyscy Kibice Stali Rzeszów szczerze wątpią w skuteczność i uczciwość naszych działań, jednak prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Wierzymy, że jeśli uda nam się otrzymać licencję, to również uda nam się wyprostować sytuację Klubu, a jednocześnie oczyścić atmosferę wokół Stali Rzeszów i tym samym potwierdzić nasze dobre intencje i odzyskać wiarygodność.

W związku z tym, iż sytuacja jest mocno napięta i w tym momencie nie ma zainteresowania zakupem karnetów, wstrzymujemy sprzedaż w CH Plaza do odwołania.

Po otrzymaniu decyzji z PZM niezwłocznie poinformujemy o niej Kibiców za pośrednictwem strony internetowej Klubu.

Z poważaniem
Speedway Stal Rzeszów S.A.”

1 thought on “Oświadczenia Speedway Stal Rzeszów: „Wysłaliśmy komplet dokumentów do PZM”

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi