Nick Madray, nowy zawodnik Miasta Szkła Krosno: „Znam swoje możliwości i wiem, że jestem w stanie w znaczący sposób pomóc drużynie.”

fot.facebook.com/nick.madray

Nick Madray będzie nowym koszykarzem Miasta Szkła Krosno. 23-latek może występować zarówno na pozycji 4 i 5. W drużynie z Krosna będzie występował jako Polak, co jest jego dodatkowym atutem.

Jakie są pierwsze słowa, które chciałbyś przekazać kibicom krośnieńskiego zespołu?

Przede wszystkim chciałem podkreślić, że bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Perspektywa gry w Krośnie do końca następnego sezonu jest dla mnie bardzo ekscytująca i mam nadzieję, że w wydatny sposób pomogę drużynie w osiąganiu jak najlepszych wyników.

Czy możesz przybliżyć kulisy twojego transferu?

Członek mojej rodziny mieszkający w Polsce przesłał do prezesa Miasta Szkła Krosno skróty moich spotkań z czasów kiedy występowałem w drużynach uniwersyteckich. Prezes przekazał wspomniane skróty do trenera, który zaprosił mnie na testy do zespołu. To było dla mnie wielkie wyzwanie, chciałem się zaprezentować z jak najlepszej strony. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i jestem częścią krośnieńskiej drużyny.

Jesteś zawodnikiem mogącym występować zarówno na pozycji silnego skrzydłowego jak i centra. Myślisz, że jesteś w stanie wyjść zwycięsko z walki o skład z JayVaughnem Pinkstonem i Peterem Alexisem?

Znam swoje możliwości i wiem, że jestem w stanie w znaczący sposób pomóc drużynie. Myślę, że jestem w stanie powalczyć zarówno o miejsce w składzie jak i o satysfakcjonujące mnie minuty na placu gry. Faktem jest, że dołączam do drużyny w trakcie sezonu i będę musiał bardzo szybko wkomponować się w system gry zespołu z Krosna. Myślę, że pełnię swoich umiejętności będę mógł pokazać po odbyciu pełnych przygotowań przed sezonem 2018/2019.

Cały wywiad dostępny: Wywiad z Nickiem Madray’em podkoszowym Szklanego Teamu

 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi