Natalia Gajewska zagra w Volley Soverato


fot.developres.rzeszow.pl

Natalia Gajewska, zawodniczka Developres Rzeszów zostaje wypożyczona  do końca sezonu do Volley Soverato, który na co dzień gra w Serie A2.

Natalia Gajewska sezon dokończy w Volley Soverato. Jest to klub, który powstał w 1994 roku. W roku 2000 awansował do Serie B2, a dwa lata później do Serie B1. Przez długi okres czasu nie udało się osiągnąć wyższego poziomu – dopiero po ośmiu latach prób Volley Soverato awansowało do wymarzonej Serie A2. Pierwsze dwa sezony w tej lidze nie były jednak najprostsze, a klub walczył tylko o utrzymanie się w niej. W sezonie 2012/2013 po raz pierwszy udało się dotrzeć do play-offów. W sezonie 2016/2017 klub zajął czwarte miejsce w tabeli, a teraz chce walczyć o promocję do Serie A1.

Gajewska do Developresu Rzeszów dołączyła przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018, a jej kontrakt obowiązywał przez rok. Rozgrywająca pochodzi z Gdańska i to tam stawiała pierwsze kroki w swojej siatkarskiej karierze. Następnie, w sezonie 2012/2013 przeniosła się do Murowanej Gośliny, a później do Atomu Trefla Sopot. Na lata 2014-2016 trafiła do drużyny z Legionowa, by potem powrócić do Sopotu, z którego przeniosła się do Rzeszowa.

Źródło: developres.rzeszow.pl / własne

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Natalia Gajewska zagra w Volley Soverato

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się