Mocne rozpoczęcie sezonu! Wilki Krosno pokonały Speedway Wandę Kraków!

Wilki Krosno pokonały Speedway Wandę Kraków 53:37 w pierwszym meczu żużlowym sezonu. Najwięcej punktów zdobył Andriej Karpov.

Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa Wilków. Pierwszy wyścig zakończył się zdobyciem 5 punków przez przyjezdnych. Jednak już w drugim biegu młodzieżowcy zdobyli komplet punktów, czego kontynuację poprowadzili Mazur i Skorja, zwiększając przewagę gospodarzy. Ostatni wyścig do przerwy zakończył się remisem.

Ponowne ustawienie pod linią startową dało wygraną Wandzie Kraków, po czym nastąpiła seria zwycięstw 4:2 zespołu z Krosna. Po drugiej przerwie na przygotowanie toru gospodarze zanotowali trzykrotnie komplet punktów, co dało im 14- punktową przewagę.

Pierwszy bieg nominowany, w którym pojechali Skroja i Davidsson zakończył się remisem, natomiast w kolejnym gospodarze, dzięki jeździe wybranych do wyścigu Karpowa i Mazura, zwyciężyli 4:2. Ostatecznie Wilki Krosno pokonały Wandę Kraków 53:37.