MKS Dąbrowa Górnicza pokonana. Kolejne wyjazdowe zwycięstwo Developres Rzeszów

(fot.facebook.pl/KsDevelopresRzeszow)

Developres Rzeszów pokonał MKS Dąbrowe Górniczą 3-1 i siatkarki z Rzeszowa zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli. MVP meczu została wybrana Adela Halić.

W pierwszym secie MKS Dąbrowa Górnicza wyszła na dwupunktowe prowadzenie (2-0), ale szybko zawodniczki KS Developres Rzeszów odrobiły stratę, a później kontrolowały przebieg pierwszej partii, którą wygrały (25-18).

W drugiej odsłonie ponownie gospodynie wyszły na prowadzenie. Siatkarki Developresu starały się odrobić straty, ale tym razem się nie udało i po dwóch setach na tablicy wyników widniał wynik 1-1.

Trzecia partia od początku należała do przyjezdnych, które wyszły na czteropunktowe prowadzenie (6:2) i sukcesywnie je powiększały. Ostatecznie tego seta wygrały bardzo wysoko (25-14).

Czwarty set rozpoczął się od asa serwisowego Patrycji Polak, mimo tego drobną przewagę udało się wywalczyć rzeszowiankom (3:4). Ostatni set był bardzo zacięty i padł łupem Developresu Rzeszów. Siatkarki z Rzeszowa zainkasowały 3 „oczka” i zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli.

MKS DĄBROWA GÓRNICZA-DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)