Miasto Szkła Krosno po prawdziwym thrillerze pokonuje Wilki Morskie Szczecin!


W ramach 4. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki zespół Miasto Szkła Krosno po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonuje ekipę King Winki Morskie Szczecin 98:95.

Początek i cała 1 część spotkania zdecydowanie należała do zespołu King Wilki Morskie Szczecin którą to goście zwyciężyli aż 33:13.

W drugiej odsłonie spotkania goście potrafili jeszcze przez chwilę zwiększyć prowadzenie nad zespołem Miasto Szkła Krosno jednak miejscowi wykazali się w tym spotkaniu ogromną wolą walki i skrupulatnie zmniejszali straty do świetnie dysponowanego rywala.

Ostatecznie po połowie spotkania podopieczni Michała Barana schodzili na przerwę z 15-punktową stratą i wiarą na odwrócenie losów meczu.

3 odsłona meczu zapewniła licznie zebranym kibicom na emocję do samego końca bowiem w tej fazie spotkania to zespół z Krosna prezentował się lepiej od rywali i zdołał zmniejszyć przewagę już tylko do 8 punktów.
Wilki Morskie Szczecin prowadziły 72:64.

W ostatniej kwarcie przyjezdni ze Szczecina grali z nadzieją że uda im się utrzymać już nie tak okazałą przewagę jaką mieli na początku spotkania, jednak na niespełna 2 minuty przed końcem meczu to ekipa z Krosna wysunęła się na prowadzenie 82:79.

Ambitna postawa miejscowych kosztowała jednak mnóstwo sił dzięki czemu także Wilki Morskie zdołały pierwszy raz w tym spotkaniu odrabić straty.

W efekcie po 4 kwartach obie ekipy posiadały na swym koncie po 86 punktów.

O rozstrzygnięcie losów spotkania zadecydować musiała pięciominutowa dogrywka.

Wydawać się mogło że więcej sił w tym spotkaniu stracili gospodarze jednak ambitna postawa, determinacja i wola walki pozwalały z nadzieją patrzeć na to co przyniesie dogrywka.

W niej emocji również nie zabrakło a zespół Miasta Szkła Krosno ostatecznie przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zwyciężył po prawdziwym thrillerze 98:95.

 

 

Miasto Szkła Krosno – King Wilki Morskie Szczecin 98:95 (13:33, 22:17, 29:22, 22:14, 12:9)

 

MSK: Gaddefors 29, Pinkston 21, Mustapić 17, Sroka 11, Hajrić 8, Oczkowicz 7, Grochowski 3, Jakóbczyk 2, Alexis. Trener: Baran.

 

King: Kikowski 30, Bartosz 20, Diduszko 11, Gavin 9, Harris 8, Paliukenas 6, Jogela 5, Diestiatnikov 4, Kowalczyk 2, Jonuska. Trener: Budzinauskas.

 

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Miasto Szkła Krosno po prawdziwym thrillerze pokonuje Wilki Morskie Szczecin!

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się