Miasto Szkła Krosno pokonało GTK Gliwice na wyjeździe

Miasto Szkła Krosno pokonało na wyjeździe GTK Gliwice. Zwycięstwo to przyszło zawodnikom z Podkarpacia niezwykle łatwo. Koszykarze z Krosna wygrali 17 punktami.

Po pierwszej kwarcie prowadzili koszykarze GTK Gliwice czteroma punktami z Miastem Szkła Krosno. Gospodarze rzucili 22 punkty, natomiast przyjezdni 18.

W drugich dziesięciu minutach gra była kosz za kosz. Ostatecznie obie ekipy rzuciły aż 44 punkty a ta kwarta zakończyła się remisem 22-22.

W drugiej połowie meczu na placu boju pozostała już tylko jedna drużyna i była nią ekipa przyjezdnych. Miasto Szkła Krosno w trzeciej kwarcie wygrało 21-11.

Ostatnia odsłona tego meczu także skończyła się wysokim, bo aż 11 punktowym zwycięstwem przyjezdnych i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 67-84

GTK Gliwice – Miasto Szkła Krosno 67:84 (22:18, 22:22, 11:21, 12:23)