Miasto Szkła Krosno minimalnie gorsze od King Wilki Morskie Szczecin

Miasto Szkła Krosno przegrało z King Wilki Morskie Szczecin 86-92. Ekipa Mariusza Niedbalskiego walczyła do końca, ale nie była w stanie wygrać z faworyzowanym przeciwnikiem.

W pierwszej kwarcie minimalnie lepsi okazali się koszykarze King Wilków Morskich Szczecin. Goście prowadzili jednym oczkiem z Miastem Szkła Krosno.

W drugiej kwarcie lepsi okazali się podopieczni Mariusza Niedbalskiego, który wygrali 24-21 i na przerwę gospodarze schodzili z dwupunktową zaliczką.

Po zmianie stron dużo lepiej prezentowali się goście, którzy w pewnym momencie wyszli na prowadzenie 60-51. Później gospodarze otrząsnęli się z szoku i ostatecznie przed ostatnią kwartą Wilki Morsie prowadziły dwoma punktami 63-61.

Ostatnie dziesięć minut gry było bardzo emocjonujące. Goście notowali dużo strat i Miasto Szkła wyszło na jednopunktowe prowadzenie (77-76). Końcówka jednak należała do gości i to oni triumfowali w tym meczu. Mecz zakończył się wynikiem 86-92.

Miasto Szkła Krosno – King Szczecin 86:92 (21:22, 24:21, 16:20, 25:29)