Miasto Szkła Krosno w końcu wygrało! Pokonali GTK Gliwice

Jabarie Hinds (na zdjęciu) poprowadził Miasto Szkła Krosno do wygranej. (fot. Dariusz Błażejewski)

Miasto Szkła Krosno w końcu wygrało spotkanie w Enea Basket Lidze. Krośnianie pokonali we własnej hali GTK Gliwice 101-89. Ojcem sukcesu był Jabarie Hinds.

Miasto Szkła Krosno w końcu wygrało. Ekipa Mariusza Niedbalskiego pokonała GTK Gliwice 101-89. Najlepszy na parkiecie był Jabarie Hinds, który zdobył 38 punktów. Jego skuteczność wyniosła 71 %. Rozgrywający ekipy z Krosna zaliczył dodatkowo 7 asyst.

Po za tym udanie powrócił do ekipy z Krosna Peter Alexis, który zaliczył double-double. Zdobył 10 punktów i zaliczył 12 zbiórek. I wydaje się, że to ci dwaj gracze zrobili różnicę. Krośnianie w trzech pierwszych kwartach zdobyli równo po 27 punktów i przed decydującą partią mieli dużą zaliczkę punktową.

W ostatnich dziesięciu minutach gry lepiej prezentowali się goście, ale nie zdołali odwrócić losów meczu.

Miasto Szkła Krosno – GTK Gliwice 101:89 (27:25, 27:15, 27:18, 20:31)