Miasto Szkła Krosno fatalnie rozpoczyna rok 2019. Przegrali z MKS-em Dąbrowa Górnicza

Miasto Szkła Krosno fatalnie weszło w rok 2019. Koszykarze Mariusza Niedbalskiego przegrali z MKS-em Dąbrowa Górnicza 86-97.

Początek meczu pomiędzy Miastem Szkła Krosno a MKS-em Dąbrowa Górnicza był bardzo wyrównany, jednak po koniec pierwszej części gry przyjezdni wypracowali sobie przewagę. Ostatecznie po pierwszej kwarcie MKS prowadził 27-20.

Na początku drugiej kwarty podopieczni Jacka Winnickiego powiększyli przewagę, ale końcówka należała do gospodarzy. MKS prowadził do przerwy dziesięcioma „oczkami”.

Po zmianie stron koszykarze MKS-u Dąbrowa Górnicza powiększyli przewagę i przed ostatnią kwartą ich przewaga wynosiła 18 punktów. W ostatniej odsłonie czwartkowego meczu Miasto Szkła Krosno rzuciło się do ataków, ale nie było w stanie wyrwać zwycięstwa. Tym samym podopieczni Mariusz Niedbalskiego zaczynają nowy rok tak jak zakończyli poprzedni, czyli porażką.

Miasto Szkła Krosno – MKS Dąbrowa Górnicza 86:97 (20:27, 19:22, 21:29, 26:19)