Miasto Szkła Krosno coraz bliżej spadku! Przegrali z HydroTruck Radom

Miasto Szkła Krosno przegrało arcyważny pojedynek z HydroTruck Radom. Widmo spadku coraz głębiej zagląda w oczy ekipie prowadzonej przez Mariusza Niedbalskiego. Krośnianie przegrali 76-92.

Mecz rozpoczął się od prowadzenie HydroTruck Radom. Ekipa Miasta Szkła Krosno źle weszła w mecz i po pierwszych dziesięciu minutach gry goście prowadzili 13 „oczkami”.

W drugiej kwarcie podopieczni Mariusza Niedbalskiego wrócili do gry, prezentowali fantastyczną koszykówkę i w pewnym momencie wyszli na sześciopunktowe prowadzenie. Ostatecznie w ostatniej minucie meczu goście rzucili siedem punktów i na przerwę Miasto Szkła Krosno schodziło przegrywając jednym punktem (44-45).

Po zmianie stron na boisko po stronie gospodarzy wyszły tylko koszulki. HydroTruck Radom rozniósł w proch i pył w trzeciej kwarcie. Mariusz Niedbalski wygadał, jakby nie panował nad sytuacją. Trzecia kwarta to wynik 11-28 i praktycznie mecz został rozstrzygnięty.

Ostatnia kwarta to prawdziwy piknik. Na boisko z obu stron wyszli rezerwowi. Ostatecznie goście wygrali 92-76. Po tym meczu znacznie zmalały szansę na utrzymanie ekipy Miasta Szkła. Natomiast ekipa z Radomia niemal na pewno w przyszłym sezonie będzie grać w Polskiej Lidze Koszykówki.

Miasto Szkła Krosno – HydroTruck Radom 76:92 (16:29 28:16 11:28 21:19)