Miasto Szkła Krosno bez szans w Toruniu. Polski Cukier wygrał 17 punktami

Miasto Szkła Krosno w trzeciej kolejce PLK mierzyło się z vice mistrzem z zeszłego sezonu Polskim Cukrem Toruń, jednak nie był to udany występ podkarpackiej ekipy.

Mecz z animuszem rozpoczęli koszykarze Miasta Szkła Krosno, którzy po dwóch rzutach Marcina Sroka zza linii sześciu metrów prowadzili 5-11. Jednak pierwszą kwartę wygrali gospodarze 19-17. W drugiej kwarcie środowego spotkania Polski Cukier Toruń zaczął lepiej grać w defensywie i zbudował przewagę nad zespołem gości.

Drugą połowę tego spotkania lepiej zaczęli podopieczni Michała Barana i wygrali trzecią kwartę trzema „oczkami”. Jednak na więcej nie było stać zawodników Miasta Szkła Krosno i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 92-75.

Polski Cukier Toruń – Miasto Szkła 92:75 (19:17, 30:18, 19:22, 24:18)