MHK Liptowski Mikułasz pokonał po dogrywce KH 58 Sanok 4-3

Druga drużyna Liptowskiego Mikułasza pokonała KH 58 Sanok 4-3. Po trzech tercjach mieliśmy remis 3-3. Gospodarze rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść w dogrywce.

KH 58 Sanok przegrał drugi mecz w 2. lidze słowackiej. Tym razem Podkarpacki zespół uległ na wyjeździe z drugą drużyną Liptowskiego Mikułasza.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11:34 minucie pierwszej tercji, pierwszą bramką w tym spotkaniu zdobył Tibor Koniar po podaniu Jozefa Pavlovica. Zaledwie trzydzieści sekund później było 1-1. Gola wyrównującego strzelił Marcin Biały.

Hokeiści z Sanoka znakomicie weszli w drugą tercję tego spotkania. Cztery minuty po wznowieniu gry Maciej Bielec dał prowadzenie przyjezdnym, a asystą popisał się Maciej Mermer. Niespełna dwie minuty później było już 1-3 za sprawą Patryka Dobrzyńskiego.

W 32. minucie spotkania Juraj Halaj zdobył kontaktową bramkę dla Liptowskiego Mikułasza. Druga tercja zakończyła się prowadzeniem KH Sanok.

W trzeciej tercji długo nie padały bramki. Dopiero w ostatniej minucie meczu Jan Holiga uratował remis i do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka.

Decydująca bramka padła w drugiej minucie dogrywki. Strzelcem tego gola był Jozef Pavlovicz.

MHK 32 Liptowski „B” Mikulasz – KH 58 Sanok 4:3 po dogrywce (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0)