Łukasz Perłowski, środkowy Asseco Resovii: „Ten sezon, w porównaniu z poprzednimi jest bardzo dziwny, niezwykle wyrównany.”

Asseco Resovia w środku tygodniu pokonała pewnie Cuprum Lubin 3-0 i tym samym zrehabilitowali sie za weekendową porażkę z Indykpol AZS Olsztyn. Do wyjściowej szóstki powrócił niemal wychowanek rzeszowskiej ekipy – Łukasz Perłowski.

Po ostatniej porażce w Olsztynie, spodziewaliście się, że z Cuprum pójdzie tak gładko? Mimo wszystko mecz był pod waszą kontrolą.

Patrząc na ostatni mecz i wielkie zwycięstwo naszych rywali z Jastrzębskim Węglem to oczywiście spodziewaliśmy się, że będzie to trudna potyczka. Myślę, że w pewnym sensie był. Różnica polegała na tym, że graliśmy dobrą siatkówkę, byliśmy lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy 3:0.

Dla ciebie indywidualnie też był to ważny mecz, ponieważ wróciłeś do pierwszej szóstki, po długiej przerwie oczekiwania na swą szansę. Jakie to uczucie zagrać ponownie w pierwszym składzie przed rzeszowską publicznością?

Wiadomo, że każdy chce grać, ale jest nas czternastu i każdy ma swoją rolę w drużynie. Teraz z konieczności, przez dwie kontuzje środkowych, trener postawił na mnie i myślę, że było całkiem dobrze. Będę walczył o to, by w dalszym ciągu grać w pierwszej szóstce.

Jak wcześniej wspomniałeś, w tabeli jest bardzo ciasno i cały czas nie możecie być pewni pierwszej szóstki.

Ten sezon, w porównaniu z poprzednimi jest bardzo dziwny, niezwykle wyrównany. Wydaje mi się, że przez to też ciekawy. Będziemy walczyć, żeby być w tej szóstce i osiągnąć jak najlepszy wynik. Przed nami jeszcze sporo punktów do zebrania.

Cały wywiad dostępny: Łukasz Perłowski: „Będę walczył o pierwszą szóstkę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi