KSM Krosno w pierwszej kolejce 2. ligi pojedzie najmocniejszym składem

KSM Krosno w pierwszej kolejce 2. ligi żużlowej zmierzy się na wyjeździe ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz. Mecz odbędzie się w sobotę, ponieważ gospodarze wszystkie mecze będą rozgrywać w soboty. KSM Krosno desygnuje na ten mecz najmocniejszy skład.

KSM Krosno w pierwszej kolejce zmierzy się ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz w sobotę. Z sobotniego terminu zadowolony jest prezes krośnieńskich „Wilków” – Janusz Steliga.

– „Gdyby mecz odbywał się jak reszta spotkań w niedzielę, to jeden z naszych czołowych obcokrajowców już zapowiedział, że nie będzie mógł przyjechać. W dodatku prowadzimy rozmowy z pewnym zawodnikiem, który chce nas wzmocnić na zasadach „gościa” i wystąpić m.in. w Rawiczu, ale w jego przypadku też możliwy jest występ tylko w sobotę.” – mówi na łamach sportowefakty.wp.pl sternik KSM Krosno.

W poprzednim sezonie KSM wygrał w Rawiczu, ale teraz ekipa z Wielkopolski to zupełnie inny zespół. Wzmocnieni zawodnikami z Leszna, są jednym z faworytów do awansu. Jednak jak zapewnia Steliga krośnianie pojadą walczyć tam o jak najlepszy wynik.

W pierwszych sześciu kolejkach KSM Krosno aż 5 meczów rozegra na wyjeździe. Prezes KSM-u liczy na dobry wynik w Rawiczu oraz na zwycięstwo z PSŻ-tem Poznań na własnym torze w drugiej kolejce. Jeśli w tych spotkaniach żużlowcy z Krosna osiągnął przyzwoite wyniki to o frekwencję w Krośnie nie będzie się co martwić.

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi