Trzęsienie ziemi w Asseco Resovii. Krzysztof Ignaczak nowym prezesem!

Krzysztof Ignaczak przez 9 sezonów reprezentował barwy Asseco Resovii. Teraz będzie jej prezesem. (fot. Katarzyna Antczak)

Trzęsienie ziemi we władzach Asseco Resovii Rzeszów. W niedzielny poranek do dymisji z funkcji prezesa zarządu podał się Bartosz Górski. Jego miejsce zajmie Krzysztof Ignaczak, legenda rzeszowskiej siatkówki.

Krzysztof Ignaczak ma 39 lat. Urodził się w Wałbrzychu, gdzie w barwach miejscowego Chełmca rozpoczął swoją przygodę z siatkówką. Największe triumfy święcił jednak w Resovii. W biało-czerwonym pasiaku występował w latach 2007-2016, zdobywając m.im. trzy tytuły Mistrza Polski (2012,2013,2015). Popularny „Igła” na koncie ma także masę sukcesów na arenie międzynarodowej. W 2009 zdobył z reprezentacją Polski tytuł Mistrza Europy, zaś pięć lat później podczas siatkarskiego Mundialu rozgrywanego w naszym kraju tytuł Mistrza Świata.

W ostatnich latach Ignaczak zajmował się głównie promocją siatkówki. Od przeszło dekady mieszka w stolicy Podkarpacia. Teraz stanie się głównodowodzącym rzeszowskiego klubu. Mówi się, że do funkcji dyrektora sportowego Asseco Resovii jest natomiast przymierzany Radostin Stojczew, aktualnie piastujący tę rolę w Stoczni Szczecin.

To wszystko jest pokłosiem fatalnej postawy Resovii w sezonie 2018/2019. Drużyna, która w opinii ekspertów miała rywalizować o medale w PlusLidze, aktualnie znajduje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Dość powiedzieć, że na 9 potyczek, rzeszowianie wygrali tylko raz.

12 thoughts on “Trzęsienie ziemi w Asseco Resovii. Krzysztof Ignaczak nowym prezesem!

  1. Pingback: Google
  2. Pingback: hot jockstraps
  3. Pingback: döner hamburg
  4. Pingback: Ultras brøndby
  5. Pingback: iraniporn
  6. Pingback: p spot massager
  7. Pingback: onewalmart login
  8. Pingback: websites
  9. Pingback: hotmail.com

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi