Kopciuszek wygrywa w premierowym starciu, Futsal Team Przeworsk 2-3 Futsal Team Zaczernie

Oj zapowiada nam się ciekawy sezon na drugoligowym froncie. Liga sądząc po wynikach będzie bardzo wyrównania. W swoim pierwszym starciu, w drugiej lidze futsalu, pierwsze punkty i to odrazu trzy zdobył Futsal Team Zaczernie.

Obie ekipy w swoich szeregach posiadają zwodników znanych z boisk 3 i 4 ligi, choć więcej ma ich Futsal Team Przeworsk. Goście, czyli Futsal Team Zaczernie nic sobie z tego nie zrobili i do Przeworska pojechali jak po swoje.

Początek meczu był dość niemrawy i jako pierwsi na prowadzenie wyszli miejscowi za sprawą Rafała Michalika. Pierwsze koty za płoty, frycowe trzeba było zapłacić. Przyjezdni jednak walczyli i na trzy minuty przed końcem mecz zaczął się od nowa, a do siatki trafił Adrian Nowak.

Mecz po przerwie stał na wyrównanym poziomie, lecz bramki były kwestią czasu. W 28. minucie Kacper Najsarek wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, co podrażniło kopciuszka. Ten chciał jak najszybciej odrabiać straty, lecz miejscowi dobrze się bronili.

Ekipa z Zaczernia w 34. minucie wrzuciła piąty bieg i najpierw wyrównał Dawid Guzek, zaś minuta nie minęła i Adrian Nowak strzelił na 2-3. Wynik ten utrzymał się do końca, a zawodnicy z Futsal Team Zaczernie cieszyli się z pierwszych trzech punktów.

Futsal Team Przeworsk – Futsal Team Zaczernie 2-3 (1-1)

1-0 Rafał Michalik (8)

1-1 Adrian Nowak (17)

2-1 Kacper Najsarek (28)

2-2 Dawid Guzek (34)

2-4 Adrian Nowak (34)

Futsal Team Przeworsk: Wołowiec – Kocur, Wojtas, Nikanovych, Broda oraz Ostrzywilk, Najsarek, Salwach, Pawlik, Michalik, Duży

Futsal Team Zaczernie: Paśko – Sroka, Nowak, Chmiel, Rusin oraz Micał, Kuczma, Kaszuba, R. Guzek, D. Guzek, Bać