Koniec marzeń o finale. Developres SkyRes Rzeszów przegrał z ŁKS Commercecon Łódź w 2 meczu półfinałowym

fot. Developres SkyRes Rzeszów

fot. Developres SkyRes Rzeszów

Developres SkyRes Rzeszów ponownie nie poradził sobie w półfinale z zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Tym razem przegrał wszystkie 3 sety do 0 i nie weźmie udziału w walce o złoto.

Siatkarki z Rzeszowa nie podołały mocniejszej w tym spotkaniu drużynie gospodyń. Podczas pierwszego seta widać było zaciekłą walkę pomiędzy obiema drużynami. Zapał przyjezdnych jednak bardzo szybko opadł po przegraniu pierwszej partii.

Po ponownym wejściu na boisko, z początku starały się one utrzymywać wyrównany poziom, jednak zespół z Łodzi bardzo szybko się od nich oddalił.

Ostatni set stanowił niezwykle zaciętą walkę. Rzeszowianki nie zamierzały się poddać, jednak pod koniec partii gospodynie przyspieszyły tempa, co w rezultacie doprowadziło je do finału.

 

ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Reszów 3:0

(25:23, 25:16, 25:22)

ŁKS Commercecon Łódź : M. Wójcik, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Alagierska, Bidias, A. Wójcik, Strasz (libero) oraz Muhlsteinova, Kowalińska

Developres SkyRes Reszów: Barakowa, Zaroślińska-Król, Tokarska, Witkowska, Mlejnkowa, Blagojević, Sawicka (libero) oraz Medyńska (libero), Hawryła, Rousseaux, Rabka, Janewa

 

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi