Kolejny turniej Łukacijewska ZGP w tenisie już w weekend w Krośnie. Zapisz się!

Już w najbliższy weekend (26/27 stycznia) w Krośnie odbędzie się kolejny turniej eliminacyjny Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE w tenisie ziemnym. Jeszcze możesz się zapisać!

Cykl turniejów Łukacijewska Zimowe Grand Prix PodkarpacieLIVE w tenisie ziemnym to zawody amatorskie i każdy może wziąć w nich udział. Pierwszy turniej w Rzeszowie pokazał jednak, że zainteresowanie rozgrywkami wyrazili także tenisiści z czołowych miejsc w rankingu PZT.

Pierwszy turniej eliminacyjny wygrał Karol Filar zgarniając nagrodę 500 zł. Do zaplanowanego na 23 lutego w Hotelu Arłamów turnieju finałowego awans wywalczyli także Jakub Zamorski, Aleks Majewski i Filip Olko.

Kolejnych czterech najlepszych zawodników awans wywalczy w odbywającym się w ten weekend turnieju w Krośnie. Później czeka nas jeszcze turniej eliminacyjny w Stalowej Woli (2-3 lutego). Spośród wszystkich uczestników turniejów eliminacyjnych wybierzemy czterech, którzy dostaną dzikie karty i najlepsza 16-stka spotka się 23 lutego w Arłamowie, gdzie rywalizować będzie o 5 tysięcy złotych. Zwycięzcy turniejów eliminacyjnych w Krośnie i w Stalowej Woli również otrzymają po 500 zł.

By zgłosić chęć udziału w którymś z turniejów – skontaktuje się z nami mailowo (kontakt@podkarpacielive.pl) lub poprzez nasz fanpage na Facebooku. Więcej informacji pod numerem telefonu 690-820-178. Wpisowe w wysokości 100 zł poprzez nasze konto na zrzutce.

Zapisy na Krosno (26-27.01, wpisowe 100 złotych) -> https://zrzutka.pl/pajn4j

Zapisy na Stalową Wolę (2-3.02, wpisowe 100 złotych) -> https://zrzutka.pl/5ws3rp

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi