Klub Futsalu Stal Mielec melduje się w turnieju finałowym w Rzeszowie

Eliminacje w okręgu zachodnim do turnieju finałowego Halowego Pucharu Polski na podkarpaciu dobiegły końca. Zgodnie z przewidywaniami najlepsza okazała się ekipa KF Stal Mielec, która w finale rozprawiła się z drużyną PCOW Markov Stalowa Wola.

Klub Futsalu Stal Mielec do Radomyśla nad Sanem przyjechał jak pod swoje. Najpierw bez porażki przeszedł grupę B, a następnie w półfinale pokonał Serwatkę Żabno. W finale zaś rozprawili się z PCOW Markov Stalowa Wola, które w tym meczu przeżyło deja vu. Spory udział w zwycięstwie miał Tomasz Skowron, grający trener mielczan, który w finale zdobyl dwie bramki. Ostatecznie Stal Mielec wygrała 3-1 i za 2 tygodnie powalczy o główne trofeum na Podkarpaciu.

Poniżej wyniki fazy grupowej oraz finałowej

Faza grupowa

09:00 Serwatka Żabno – PBI Wola Rzeczycka 2-0

Bramki: Michał Partyka, Jacek Partyka

09:30 Płomień Trześń – Saperzy Nisko 1-6

Bramki: Paweł Mędrykowski – Sebastian Sołtys (2), Mateusz Szast, Damian Wójcik, Marcin Zygmunt, Mateusz Tkacz

10:00 LZS Furmany – RB Lipsk Stalowa Wola 3-2

Bramki: Bartłomiej Turbiarz, Patryk Rejczyk, Patryk Czachór – Daniel Kaleta, Patryk Marut

10:30 KF Stal Mielec – PCOW Markov Stalowa Wola 3-1

Bramki: Tomasz Skowron (2), Mateusz Dopart – Rafał Balmas

11:00 Serwatka Żabno – Płomień Trześń 9-0

Bramki: Jacek Partyka (5), Michał Partyka, Krzysztof Jurecki, Łukasz Paterek, Łukasz Socha

11:30 PBI Wola Rzeczycka – Saperzy Nisko 0-6

Bramki: Sebastian Sołtys (4), Marcin Zygmunt, Mateusz Tkacz

12:00 LZS Furmany – KF Stal Mielec 2:6

Bramki: Bartłomiej Turbiarz, Patryk Rejczyk – Tomasz Skowron (3), Mateusz Dopart, Maciej Ryba, Kacper Wątróbski

12:30 RB Lipsk Stalowa Wola – PCOW Markov Stalowa Wola 2-8

Bramki: Daniel Kaleta, Patryk Marut – Dominik Kurkiewicz (3), Mariusz Bąk (2), Karol Korzonek, Rafał Balmas, Łukasz Rybicki

13:00 Serwatka Żabno – Saperzy Nisko 3-6

Bramki: Łukasz Paterek (2), Michał Partyka – Sebastian Sołtys (2), Marcin Zygmunt, Mateusz Tkacz, Krystian Tabaka, Sebastian Frączek

13:30 PBI Wola Rzeczycka – Płomień Trześń 10-4

Bramki: Kamil Temporale (6), Adrian Drzewi, Mateusz Cebula, Damian Pamuła, Grzegorz Tur – Arkadiusz Serwicki, Bartłomiej Borowik, Paweł Medrykowski, Mariusz Lasota

14:00 LZS Furmany – PCOW Markov Stalowa Wola 3-3

Bramki: Bartłomiej Turbiarz, Patryk Czachór (2) – Mariusz Bąk (2), TomaszRychel

14:30 RB Lipsk Stalowa Wola – KF Stal Mielec 0-7

Bramki: Tomasz Skowron (2), Maciej Ryba (2), Kacper Wątróbski, Mateusz Dopart, Marcin Dudek

Półfinał

15:00 Saperzy Nisko – PCOW Markov Stalowa Wola 2-3

Bramki: Sebastian Sołtys, Krystian Tabaka – Mariusz Bąk, Łukasz Rybicki, Tomasz Rychel

15:30 KF Stal Mielec – Serwatka Żabno 2-0

Bramki: Marcin Dudek, Mateusz Dopart

Finał

16:00 KF Stal Mielec – PCOW Markov Stalowa Wola 3-1

Bramki: Tomasz Skowron (2), Kacper Wątróbski – Łukasz Bajgierowicz

Składy drużyn

KF Stal Mielec: Piotr Ziobroń – Tomasz Skowron, Mateusz Gudz, Maciej Ryba, Marcin Dudek, Kacper Wątróbski, Mateusz Dopart

PCOW Markov Stalowa Wola: Seweryn Marczak – Dominik Kurkiewicz, Karol Korzonek, Rafał Balmas, Łukasz Rybicki, Tomasz Rychel, Mariusz Bąk, Grzegorz Młynarski, Paweł Młynarski, Łukasz Bajgierowicz

Saperzy Nisko: Rafał Pliszka – Sebastian Frączek, Krystian Tabaka, Mateusz Szast, Sebastian Sołtys, Mateusz Tkacz, Marcin Zygmunt, Damian Wójcik, Łukasz Groch

Serwatka Żabno: Grzegorz Ludian – Łukasz Paterek, Jarosław Szelest, Michał Partyka, Jacek Partyka, Krzysztof Jurecki, Łukasz Socha, Rafał Woś

PBI Wola Rzeczycka: Sebastian Pamuła – Kamil Temporale, Adrian Drzewi, Grzegorz Tur, Mateusz Pęzioł, Mateusz Cebula, Konrad Sioda, Damian Pamuła, Arkadiusz Szwedo, Wojciech Garbacz, Mariusz Piotrowski

LZS Furmany: Marcin Szpara – Bartłomiej Turbiarz, Maciej Szpara, Patryk Rejczyk, Patryk Czachór, Rafał Podwojski, Dawid Tomczyk, Hubert Rękas, Marcel Chara, Maciej Murdza

Płomień Trześń: Marek Czerepak – Mariusz Lasota, Paweł Mędrykowski, Arkadiusz Serwicki, Paweł Czerwonka, Bartłomiej Borowik, Józef Zioło, Michał Pruś

RB Lipsk Stalowa Wola: Hubert Bucior – Norbert Miler, Marek Majewski, Daniel Kaleta, Jakub Lebioda, Jakub Nowak, Maksymilian Mastalerczyk, Patryk Marut

1 thought on “Klub Futsalu Stal Mielec melduje się w turnieju finałowym w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi