KF Stal Mielec rozgromiła u siebie Futsal Team Przeworsk

Futsaliści Stali Mielec chyba wrócili na właściwe tory. Zeszłotygodniowy tryumf w Radomyślu nad Sanem dał pozytywny impuls. Podopieczni Tomasza Skowrona pewnie wygrali 6-2.

Gospodarzy szybko na prowadzenie wyprowadził Marcin Dudek, który już w 3. minucie cieszył się z bramki. Na wyrównanie, zawodnicy Futsal Team Przeworsk kazali sobie czekać, a do remisu doprowadził Patryk Broda. Taki stan rzeczy nie spodobał się Stali Mielec, a Marcin Dudek ponownie dał o sobie znać. Najpierw w 10. minucie strzelił na 2-1, a dwie minuty później było 3-1.

W tej części meczu oglądaliśmy jeszcze jedną bramkę, którą zdobył Mateusz Gudz i miejscowi w dobrych nastrojach schodzili na przerwę. Jedenaście minut po zmianie stron na 5-1 podwyższył grający trener Stali, Tomasz Skowron. Na błyskawiczną odpowiedź zdecydował się Patryk Broda, dając cień nadziei na wywiezienie dobrego rezultatu. Goście jednak więcej juz nie strzelili, a dodatkowo w 37. minucie pogrążył ich Kacper Wątróbski, usttalając wynik spotkania.

KF Stal Mielec – Futsal Team Przeworsk 6-2 (4-1)

1-0 Marcin Dudek (3)

1-1 Patryk Broda (7)

2-1 Marcin Dudek (10)

3-1 Marcin Dudek (12)

4-1 Mateusz Gudz (17)

5-1 Tomasz Skowron (31)

5-2 Patryk Broda (32)

6-2 Kacper Wątróbski (37)

KF Stal Mielec: Ziobroń – Wątróbski, Skowron, Ryba, Dopart oraz Stypa, Gudz, Dudek

Futsal Team Przeworsk: Wołowiec – Wojtas, Nikanovych, Michalik, Broda oraz Najsarek, Salwach, Duży