Kamil Kiełbasa nowym juniorem Stali Rzeszów


fot. Mariusz Sądy

Kamil Kiełbasa wzmocni Stal Rzeszów w meczu barażowym z Speed Car Motorem Lublin. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu z Wandy Kraków.

Mimo posiadania w swoim składzie kilku juniorów Stal Rzeszów w zbliżających się meczach barażowych z Speed Car Motorem Lublin nie wystawi w składzie ani Mateusza Rząsy, ani Patryka Wojdyły. Stalowcy wypożyczyli do końca sezonu  Kamila Kiełbasę z Wandy Kraków.

Kamil wystąpił w 2 meczach w tym sezonie, jadąc przeciwko Unii Tarnów i Orłowi Łódź, ale jego zdobycz punktowa mieściła się w granicach regulaminowych, stąd też mógł zostać wypożyczony do Rzeszowa.

Współpraca Kamila Kiełbasy i Stali Rzeszów trwa już od pewnego czasu. Wystąpił on w barwach Stali podczas DMPJ zastępując Patryka Wojdyłę w Grudziądzu, a także wystąpił podczas Nice Cup w Rzeszowie, gdzie zdobył 8 pkt (3,0,3,1,1). Jego jazdę na Rzeszowskim torze możecie zobaczyć poniżej, w biegach 2, 5, 7, 12 i 14:

 

Z kolei działacze Lubelscy jako drugiego juniora zakontraktują Wiktora Trofimowa, wypożyczonego z Unii Leszno. Ale czy pojedzie w meczu, zadecydują treningi na Lubelskim torze. Wiktor o miejsce w składzie walczy Z Emil Peroniem.

Jedno jest pewne – czekają nas bardzo interesujące zawody.

Mecz barażowy o grę na zapleczu Ekstraligi Stal Rzeszów – Speed Car Motor Lublin odbędzie się w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69 w niedzielę 1 października o godz. 15.

Zapowiedź tego spotkania poniżej:

Komentarze 0

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kamil Kiełbasa nowym juniorem Stali Rzeszów

zaloguj się

masz newsa? wrzuć go do nas!

Nie masz konta?
rejestracja

zresetuj hasło

Wróć do
zaloguj się

rejestracja

zarejestruj się i stwórz lub dołącz do grupy, która Cię interesuję

Captcha!
Wróć do
zaloguj się