Kamil Kiełbasa nowym juniorem Stali Rzeszów

fot. Mariusz Sądy

Kamil Kiełbasa wzmocni Stal Rzeszów w meczu barażowym z Speed Car Motorem Lublin. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu z Wandy Kraków.

Mimo posiadania w swoim składzie kilku juniorów Stal Rzeszów w zbliżających się meczach barażowych z Speed Car Motorem Lublin nie wystawi w składzie ani Mateusza Rząsy, ani Patryka Wojdyły. Stalowcy wypożyczyli do końca sezonu  Kamila Kiełbasę z Wandy Kraków.

Kamil wystąpił w 2 meczach w tym sezonie, jadąc przeciwko Unii Tarnów i Orłowi Łódź, ale jego zdobycz punktowa mieściła się w granicach regulaminowych, stąd też mógł zostać wypożyczony do Rzeszowa.

Współpraca Kamila Kiełbasy i Stali Rzeszów trwa już od pewnego czasu. Wystąpił on w barwach Stali podczas DMPJ zastępując Patryka Wojdyłę w Grudziądzu, a także wystąpił podczas Nice Cup w Rzeszowie, gdzie zdobył 8 pkt (3,0,3,1,1). Jego jazdę na Rzeszowskim torze możecie zobaczyć poniżej, w biegach 2, 5, 7, 12 i 14:

 

Z kolei działacze Lubelscy jako drugiego juniora zakontraktują Wiktora Trofimowa, wypożyczonego z Unii Leszno. Ale czy pojedzie w meczu, zadecydują treningi na Lubelskim torze. Wiktor o miejsce w składzie walczy Z Emil Peroniem.

Jedno jest pewne – czekają nas bardzo interesujące zawody.

Mecz barażowy o grę na zapleczu Ekstraligi Stal Rzeszów – Speed Car Motor Lublin odbędzie się w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69 w niedzielę 1 października o godz. 15.

Zapowiedź tego spotkania poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi